lkjlkjl klj lkjkl jlkj l kjlkjl

Kruhy pod očami - preč s nimi...

Oko - okno do duše. Preto preč s kruhmi pod očami a nevzhľadnými vačkami okolo nich...


Krásne a jasné oči sú hlavným symbolom mladistvej tváre. Avšak náročná práca, nedostatok spánku, stres, vek a ďalšie faktory spôsobujú vznik tmavých kruhov a nevzhľadných vačkov pod očami. Oči potom zapadnú, stávajú sa nevýraznými. Postupne nestačí ani kvalitný make-up...

Máme pre vás účinné riešenie – ošetrenie očného okolia výplňovými materiálmi, ľahkými ako pierko - BELOTERO® SOFT a BELOTERO® BALANCE.

Okolie očí je jedna z najcitlivejších častí nášho tela. Preto je nutné, aby všetky prípravky, ktoré sú určené pre ošetrenie okolo očí mali jemnú štruktúru, aby boli ľahko a jemne aplikovateľné. Prípravky pre ošetrenie očného okolia nesmú nijako poškodzovať štruktúru kože, len jemne podporiť.Jemná starostlivosť okolo očí

Výplňové materiály BELOTERO® SOFT a BELOTERO® BALANCEI sú jedinými výplňovými materiálmi na trhu vyrobené technológiou CPM, zaručujúcou dokonalú biokompatibilitu (splynutie s pokožkou) a dokonalú biodegradovatelnosť (odbúrateľnosť), vďaka ktorej nespôsobuje žiadne alergie.

Poraďte sa s našimi odborníkmi - skúsenými lekármi - na ošetrenie tmavých kruhov a vačkov pod očami výplňovými materiálmi BELOTERO® SOFT a BELOTERO® BALANCE.

Výsledok po aplikácii uvidíte okamžite.