Nedokonalé pery - dokonalá úprava!

Nie ste so svojimi perami spokojná? Sú úzke, zapadnuté, nepravidelné?


Ponúkame pomoc pre vaše pery ( a vaše sebavedomie)!

Plné pery sú jedným z určujúcich prvkov ženskej sexuality a príťažlivosti. Ospevovali ich už antickí autori vo svojich básňach. Podľa uskutočnených prieskumov zohrávajú výrazné a plné pery rozhodujúcu úlohu pri určovaní veku. Podľa prieskumov trhu vraj pri hodnotení tváre skôr odpustíme nejakú vrásku ako úzke a vysušené pery.

Avšak nie každému boli do vienka dané plné a pravidelné pery. Navyše postupom času i tie najdokonalejšie pery strácajú postupne na svojom objeme, objavia sa prvé vrásky okolo pier, poklesnú kútiky.

Máme pre vaše pery bezpečné riešenie, ktoré vás prekvapí svojou bezbolestnou a vysokou kvalitou.


Plné a krásne pery pomocou výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej

Výplňové materiály na báze kyseliny hyaluronovéj vhodnej na úpravu pier, BELOTERO® BALANCE, a BELOTERO® INTENSE, sú vysoko bezpečné a účinné prípravky, ktoré perám vrátia plnosť, upravia tvar, odstránia tzv. cigaretové vrásky, zdvihnú ovisnuté kútiky.

Pery sú po aplikácii výplňových materiálov úplne prirodzené a účinok trvá  7-14 mesiacov.
V žiadnom prípade sa netreba obávať  opakovaných aplikácií, pretože výplňové materiály nemeckej spoločnosti MERZ sú bezpečné, úplne biodegradovateľné (odbúrateľné bez zaťaženia organizmu) a biokompatibilné (nespôsobujú žiadne alergie).

 

Dokonalé pery - permanentný implantát PermaLip™

PermaLip™ je riešenie pre ženy, ktoré sa rozhodnú pre riešenie tvaru či objemu svojich pier a preferujú stálosť výsledku.

PermaLip™ je implantát, ktorý sa do pier zavádza pri bezbolestnom chirurgickom zákroku. Je vysoko bezpečný a pery si po implantácii zachovajú svoju citlivosť. Navyše pokiaľ žena zmení názor a chce naspäť svoj pôvodný tvar, implantát sa jednoducho vyberie.