Bezpečnosť, na ktorú sa vždy môžete 100% spoľahnúť

BELOTERO® BALANCE A BELOTERO® SOFT, BELOTERO® INTENSE  A BELOTERO® VOLUME sú veľmi bezpečné prípravky určené k vyplňovaniu vrások a hydratácii pleti.

 

Výplňové materiály na báze kyseliny hyalurónovej nemeckej spoločnosti MERZ - BELOTERO® SOFT, BELOTERO® BALANCEBELOTERO® INTENSE A BELOTERO® VOLUME sú hodnotené aplikujúcimi lekármi ako najbezpečnejšie zo všetkých prípravkou na trhu. A sú používané lekármi vo viac ako 80 krajinách sveta.

 

Moderné výplňové materiályBELOTERO® SOFT, BELOTERO® BALANCE, BELOTERO® INTENSE A BELOTERO® VOLUME:

  • Sú na prírodnej báze - vyrobené biofermentáciou najčistejšej kyseliny hyalurónovej, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského tela.
  • Sú úplne biokompatibilné - tzn. že ich ľudské telo toleruje.
  • Sú úplne biodegradovateľné - tzn. plne vstrebateľné , bez rizika vzniku alergie či iných vedľajších účinkov. PRETO NIE JE POTREBNÉ robiť pred aplikáciou ŽIADNE ŠPECIÁLNE VYŠETRENIA NA ALERGIU.
  • Sú vyrobené pomocou technológie CPM a preto sú neobyčajne elastické. Preto je jednoduchšie aplikovateľný do pleti a aplikácia je rovnomerná a prirodzená.

Výplňové materiály BELOTERO® SOFT, BELOTERO® BALANCE, BELOTERO® INTENSE A BELOTERO® VOLUME zaručujú podstatne lepšie výsledky od prvých hodín po aplikácii a tiež i po nasledujúce ďalšie mesiace.

Výplňové materiály BELOTERO® SOFT, BELOTERO® BALANCE, BELOTERO® INTENSE A BELOTERO® VOLUME nepoškodzujú štruktúru pleti: